Центр комплектації Ceresit Pro

Вибрати продукцію CERESIT

Центр комплектації Ceresit-Pro це реалізація проектів компанії Хенкель Баутехнік Україна по впровадженню світових стандартів якості, надійності і професійного рівня вирішення системних завдань в наш ринок.

Тепер клієнт має можливість придбати весь спектр будівельно-ремонтних приладдя в одному місці, не залежно будуєте ви самі для себе або є великим генпідрядником.

«Центр комплектації Ceresit-Pro» задовольнить професіоналів і аматорів, пропонуючи тільки якісний товар за індивідуальними / спеціальними цінами.

Тепер в одному місці в асортименті представлений затребуваний і рідкісний товар, все необхідне для утеплення фасадів квартир, котеджів, промислового і житлового будівництва; проведення внутрішніх і зовнішніх робіт; влаштування підлог, перекриттів і інших будівельно-монтажних робіт.

Наші партнери отримують ряд переваг, вибравши нас для співробітництва.

– Ми підтримуємо єдину цінову політику, ви будете впевнені в ціні і застраховані від непередбачених переплат.

– Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці, надаючи знижки з ціни при збільшенні кількості купленого товару.
– У нас ви в будь-який момент зможете отримати професійну консультацію

Всі наші співробітники мають атестацію, в обов’язковому порядку проходячи технічні та маркетингові семінари, тренінги і навчання з наступною сертифікацією.

Купуючи продукцію в «Центрі комплектації Ceresit-Pro» ви можете бути впевнені в її якості і безпеки. Весь асортимент проходить контроль якості в процесі виготовлення, товар відомих європейських марок, з якими ми співпрацюємо, так само пройшов сертифікацію і захищений від підробки.

Ми прагнемо надати будь-яку посильну допомогу нашим клієнтам, від консультації фахівців до комплектації вашого замовлення «під ключ», а широкий асортимент дозволить вибрати оптимальний варіант, з представленого асортименту враховуючи технічні вимоги та розмір бюджету.

Кваліфіковані співробітники прорахують необхідний обсяг продукції і складуть кошторис безкоштовно.